Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Motoryzacja, Transport Przedmioty ze sklepu CarGO!, które sprawdzają się w stałym podróżowaniu kamperem

Przedmioty ze sklepu CarGO!, które sprawdzają się w stałym podróżowaniu kamperem

autor Lena
21 wyświetlenia

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO! to rzeczy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny oraz komfortowo jeździć kamperem. Wypożyczający mogą też decydować się na wyposażenie dodatkowe. W terminie wynajmu każdy z pojazdów jest sprawdzony i wysprzątany. W wyposażeniu głównym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna i kamera GoPro z dodatkami. To pokazuje, że da się wygodnie podróżować o każdej porze roku. Kamper pozwoli na sporą niezależność.

Użytkownicy często zdecydowani są na przyczepy kempingowe HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy nowe, ale też używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwolić na zakup najnowszego kampera. Na dodatek, proponowany jest serwis, gdy okaże się to niezbędne. CarGO! to firma dyktująca zasady w wynajem kampera z uwagi na wieloletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są zaprojektowane komfortowo. W efekcie nie tak duża powierzchnia jest niedostrzegalna. Na wąskich, europejskich ulicach przyczepy kempingowe tej rangi sprawdzą się wzorcowo.

Klasa Comfort obejmuje modele sześcioosobowe, cechujące się użytecznym wyposażeniem i ekonomicznością. Chętnie wypożyczają je rodziny z pociechami. Można też decydować się na kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie ergonomię a także wygodę. Pośród udogodnień mają: ogrzewanie grawitacyjne oraz klimatyzacja w części mieszkalnej. Te kampery rekomendowane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Dostępna jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym wykorzystaniem przestrzeni przy równoczesnym zachowaniu licznych udogodnień. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)

Podobne publikacje

Dodaj swój komentarz