Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Wyposażenie kamperów CarGO! w momencie wynajęcia

Wyposażenie kamperów CarGO! w momencie wynajęcia

autor Lena
63 wyświetlenia

Serwis dla kamperów wynajmowanych oraz sprzedawanych w CarGO! jest dowodem na to, że marka taka faktycznie dba o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz oraz w środku kabiny, ale też gadżetów kempingowych, jakie też można kupić w prezentowanym sklepie. Eksperci na miejscu posłużą również poradnictwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla odbywających podróż pierwszy raz. Zainteresowani mogą również korzystać z opcji zrobienia przeglądu zakupionego w CarGO! kampera.

Na życzenie kupującego może być również zmieniona tapicerka a także eksperci zajmują się precyzyjnym czyszczeniem środka kampera. Jeśli klient zdecyduje się w podanej firmie zakupić dodatkowe wyposażenie, to eksperci zajmą się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i GPS, bądź kompletu paneli solarnych o dowolnej mocy. Na dodatek oferowany jest montaż markiz ściennych i dachowych, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników czystej wody, czy stacji multimedialnych.

Jak wobec tego można zauważyć, usługi w tej firmie są kompleksowe. Główną jest kamper, z kolei można liczyć na wiele innych. W sklepie online można kompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to produkty, jakie powodują, iż trasa okaże się przyjemniejsza. Jest ich tak sporo, że asortyment spełnia wymagania kupujących.

Z kolei w czasie zakupu lub wynajmowania kampera w wyposażaniu standardowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Na dodatek można zamówić: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony na zimę, hulajnogę elektryczną, matę na zewnątrz albo kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)

Podobne publikacje

Dodaj swój komentarz