Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Jak optymalnie dobrać monitoring do swojego mieszkania

Jak optymalnie dobrać monitoring do swojego mieszkania

autor Lena
68 wyświetlenia

Posiadacze mieszkań i domów mają wiele opcji, aby je należycie zabezpieczyć. Oczywiście takiej stuprocentowej ochrony nigdy nie będzie, jeśli włamywacz będzie zdeterminowany, to znajdzie sposób aby jednak do środka wejść. Lecz każda forma ochrony w jakiś sposób będzie odstraszała, a część z nich pozwoli w razie potrzeby zidentyfikować złodziei. Przede wszystkim zadbać należy o sprawny monitoring. Rozmieszczone w wyznaczonych lokalizacjach kamery nagrywać będą wszystko to co wydarzy się we wnętrzu, a często umożliwią również widok na żywo. Jednak żeby tego typu nagrania były później do wykorzystania, to kamera obrotowa zewnętrzna Ezviz powinna posiadać odpowiednie parametry. Przede wszystkim kluczowa jest rozdzielczość, bo od tego zależeć będzie, ile szczegółów zobaczy się na nagraniu. Aktualnie standardem powoli staje się format Full HD, mający rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli.

Daje on wystarczającą jakość do tego, żeby widoczne były najdrobniejsze szczegóły, co w przypadku potrzeby identyfikacji osób ma kluczowe znaczenie. Wybierając tego typu kamerę należy unikać modeli podejrzanie tanich, ponieważ często będą miały one kiepską jakość, pomimo teoretycznego posiadania niezłych parametrów. Dobrze by było, żeby tego typu urządzenia miały również wspomaganie w postaci podczerwonych diod. Znacząco się dzięki temu poprawia jakość nagrywanych nocą obrazów, a promieniowania podczerwonego nie widać zupełnie po wejściu do pomieszczenia. Nagrywaniem przesłanych z kamer obraz będzie się zajmował rejestrator monitoringu NVR Hikvision.

Powinien on obsługiwać kilka twardych dysków o dużej pojemności, co pozwoli na przetrzymywanie większej ilości filmów. Kamery działające poza budynkiem powinny posiadać obudowy zapewniające odpowiednią szczelność. Dodatkową ochroną domu może też być rejestrator monitoringu NVR Hikvision. Umożliwi on pełną kontrolę tego, kto przyszedł w odwiedziny, wraz z wygodną obsługą przy otwieraniu. Przy zakupach takiego sprzętu w zamówieniu znaleźć się od razu może gniazdo z uziemieniem Simon, wtedy wszystko przesłane zostanie w jednej przesyłce.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 31 times, 1 visits today)

Podobne publikacje

Dodaj swój komentarz