Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Turystyka, Aktywność Skrupulatnie wyselekcjonowany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa oraz badmintona

Skrupulatnie wyselekcjonowany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa oraz badmintona

autor Lena
29 wyświetlenia

Starannie wytypowany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa oraz badmintona sprzedaje Yonex Polska, czyli dystrybutor japońskiej Yonex. Marka produkuje produkty sprawdzone i certyfikowane. Bardzo znanym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, opierająca się na innowacyjnej metodzie wykonania. Marka jest również rozpoznawalna z autorskiej techniki Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technologia oddziałująca na uzyskanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Z kolei system Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzenia, jaka powstała w efekcie spadania na boisko, transferując kolejne ruchy graczy. Już nawet to pokazuje, że marka jest rozpoznawalna w świecie sportowców i nie bez powodu bierze odpowiedzialność za sponsorowanie wielu ważnych wydarzeń. Statystyki ukazują, iż mniej więcej 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. We wskazanym sklepie online asortyment torby do tenisa jest duży i z tego względu sprzedawca podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mają możliwość również sprawdzać bestsellery i nowości oraz promocje na ulubiony sprzęt. Na równi amatorzy gry w tenisa, jak i zawodowcy wyszukają gadżety dostosowane do umiejętności i stylu gry. Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie robić zakupy w tym punkcie sprzedaży i niekoniecznie ma pojęcie, na co się decydować, to pomaga obsługa klienta. Poza zakupami można także dowiadywać się z witryny, co wydarzyło się w dyscyplinie badmintona a także tenisa, co jest istotne dla osób które uprawiają wskazane. Szczególnie rozpoznawalne są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety tenisowe z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 7 times, 1 visits today)

Podobne publikacje

Dodaj swój komentarz